Kenge Shqip

Kenge Shqip

Uninformed

roll up this ad to continue

Hits

Udhetari

Butrint - Ki Me Lyp

Dashurise Se Shkuar

Dite Dimri

Elton Deda - Buzet E Tua

All songs

Bb Poqi - Ti Je Vetem Nje Iluzion

Butrint - Ki Me Lyp

Dashurise Se Shkuar

Dite Dimri

Elton Deda - Buzet E Tua

Ermal Fejzullahu-shko

Eugent Bushpepa - Prane Finishit

Fati Yne Shprese Dhe Marrezi

Jemi Emri I Vete Jetes

Kacurrelat

Me Ty

Me Zemer

Moj Bjondin Me Syte E Zi

Mora Mandolinen

Nen Nje Portokalle

Nuk Kerkoj Tjeter Njeri

O Bilbil Bilbil

Rrokullisni Kadet

S'je Me

Sa Te Deshte Moj Lalka Ty

Serenate Te Rashe Pas

Syckat Si Ato Te Tuat

Udhetari

share this page